Ranking kredytów gotówkowych październik 2022

Opublikowano: 17 Paź 2022 Dagmara Konik 8 min. czytania

Kategoria: Kredyty gotówkowe

Każdy z nas może nagle mieć potrzebę posiadania dodatkowej gotówki. Produktem bankowym, który jest idealną odpowiedzią na tę potrzebę jest kredyt gotówkowy. Rynek finansowy jest bardzo rozwinięty, toteż znajdziemy na nim wiele ofert kredytowych. Nie wszystkie kredyty gotówkowe, które są dostępne będą idealnie pasowały do danego klienta. Dlatego też możesz skorzystać z naszego rankingu kredytów gotówkowych, dzięki któremu znajdziesz ofertę najbardziej korzystną dla Ciebie.

Z tego artykułu dowiesz się:

 • jak korzystać z rankingu kredytów gotówkowych,
 • po czym poznać korzystną ofertę kredytu gotówkowego,
 • który bank jest w stanie zaoferować Ci tani kredyt gotówkowy.
Ranking kredytów gotówkowych październik 2022

Ranking kredytów gotówkowych – co to takiego?

Ranking kredytów gotówkowych jest to zestawienie aktualnych ofert produktów bankowych, dostępne na stronie wnioskomat.com, z którego można korzystać za darmo i w dowolnej chwili. Oferty są na bieżąco aktualizowane. Dlatego też każdy może dla danego miesiąca porównać najświeższe kredyty gotówkowe. Niewątpliwym plusem rankingu jest to, że uwzględnia on nie tylko te zobowiązania, o które możemy wnioskować w sposób tradycyjny, ale też możemy wziąć kredyt gotówkowy online.

Ranking kredytów gotówkowych – jak go czytać?

Kiedy wejdziemy w ranking kredytów gotówkowych na stronie wnioskomat.com naszym oczom ukaże się uporządkowana lista przedstawiająca kredytodawców, nazwę zobowiązania oraz najważniejsze parametry kredytu. Poprawnie powinniśmy każdą ofertę czytać od lewej strony do prawej.

Na początku zauważymy nazwę banku oraz jego logo. Później ukazuje nam się przedział kwotowy, w jakim możemy otrzymać zobowiązanie – od minimalnej do maksymalnej sumy. Dalej mamy minimalny oraz maksymalny okres spłaty kredytu. Następną pozycją jestRRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Tuż za nią widzimy oprocentowanie kredytu gotówkowego.

Zauważymy także komendę ZŁÓŻ WNIOSEK. Oprócz tego dowiemy się jak dana oferta została oceniona przez klientów w pięciogwiazdkowej skali. Wyświetla nam się liczba oddanych głosów oraz średnia arytmetyczna ocen. Mamy tu jeszcze opcję NAPISZ KOMENTARZ. Jeśli już masz doświadczenie z daną ofertą konkretnego banku, to bardzo chętnie dowiemy się, jaka jest Twoja opinia – czy kredyt był dla Ciebie zadowalający, czy polecasz go innym klientom, itd.

Kredyt gotówkowy - kwota: 50 000 zł, okres: 72 mies
Banki
Kwota kredytu: 50 000 zł
Ilość rat kredytu: 72 mies
Oprocentowanie RRSO Prowizja Łączna kwota do spłaty Wysokość raty Akcja
Kasa Stefczyka - kredyt gotówkowy (zobacz) 11,00 % 11,57 % 0,00 % 68 522,40 zł 951,70 zł
VeloBank kredyt gotówkowy - Kredyt dla aktywnych (zobacz) 12,49 % 13,23 % 0,00 % 71 301,60 zł 990,30 zł
Raiffeisen Digital Bank - kredyt gotówkowy (zobacz) 12,72 % 13,49 % 0,00 % 71 735,76 zł 996,33 zł
Bank Pocztowy - kredyt gotówkowy (zobacz) 11,99 % 14,76 % 5,00 % 73 879,92 zł 1 026,11 zł
Santander Bank Polska kredyt gotówkowy - Oferta A (zobacz) 12,48 % 16,16 % 6,99 % 76 265,28 zł 1 059,24 zł

Ranking kredytów gotówkowych – jak wnioskować?

Możesz otrzymać kredyt gotówkowy dzięki wnioskowaniu przez nasz ranking. Wystarczy, że klikniesz wspomnianą już komendę ZŁÓŻ WNIOSEK. Następnie ranking przekieruje Cię na stronę, gdzie uzupełnisz wszystkie potrzebne dane do wniosku. Znajdziesz tam też bardziej szczegółowe informacje dotyczące danego produktu.

Najtańszy kredyt gotówkowy według rankingu

Całkiem możliwe, że najtańszym zobowiązaniem dla Ciebie okaże się jedna z najbardziej popularnych ostatnio ofert kredytu gotówkowego Raiffeisen Digital Bank. W nomenklaturze banku zobowiązanie to funkcjonuje pod nazwą: pożyczka gotówkowa.

Dlaczego warto zainteresować się kredytem z Raiffeisen Digital Bank? Zarówno sama propozycja jak i warunki kredytowania są w oczach wielu klientów bardzo korzystne. Oto jak w szczegółach prezentuje się ta oferta:

 • 5000 zł – tyle możesz pożyczyć najmniej, tak więc jeśli masz mniejszą potrzebę, np. pilny zakup sprzętu AGD czy RTV możesz zdecydować się na taką właśnie kwotę,
 • 150 000 zł – tyle wynosi maksymalna kwota kredytu gotówkowego dostępnego w Raiffeisen Digital Bank – dzięki temu można zaspokoić naprawdę bardzo duże potrzeby finansowe,
 • okres spłaty wnosi od roku do 10 lat – kredyt w Raiffeisen Digital Bank spłacisz najmniej w 12, a najwięcej w 120 ratach,
 • oprocentowanie stałe – dzięki temu wysokość Twoich rat się nie zmieni, nawet jeśli stopy procentowe pójdą w górę,
 • niewymagana zgoda współmałżonka – jeśli pozostajesz w związku małżeńskim ze wspólnością majątkową, to Raiffeisen Digital Bank nie będzie wymagał zgody Twojego współmałżonka do wzięcia kredytu,
 • cały proces bez wychodzenia z domu – w Raiffeisen Digital Bank kredyt gotówkowy udzielany jest w 100% online,
 • bardzo szybka decyzja – w przypadku kredytu gotówkowego w Raiffeisen Digital Bank decyzję o przyznaniu zobowiązania możesz otrzymać już w ciągu 15 minut od złożenia wniosku,
 • wystarczy, że masz regularny dochód – możesz mieć umowę o pracę, ale też umowę zlecenie, o dzieło, posiadać emeryturę lub rentę, czerpać dochody z własnej działalności gospodarczej,
 • minimum formalności – jeżeli o to chodzi, to musisz mieć konto w jakimkolwiek banku oraz posiadać dowód osobisty.

Przy tej ofercie warto jeszcze wiedzieć o tym, że należy posiadać aplikację mobilną, aby móc zaciągnąć kredyt w Raiffeisen Digital Bank. Jakkolwiek aplikacja ta jest dostępna na stronie banku, a jej instalacja przebiega szybko i bezproblemowo.

Co wpływa na to, że kredyt gotówkowy jest tani?

Tani kredyt gotówkowy – co to tak naprawdę znaczy? Wspomnieliśmy już sobie o takich parametrach jak RRSO czy oprocentowanie. Są to niewątpliwie najważniejsze czynniki. Zanim jednak złożysz wniosek o kredyt gotówkowy, to zwróć też uwagę na jego pozostałe elementy, takie jak:

 • całkowita kwota kredytu gotówkowego,
 • całkowita kwota do spłaty,
 • całkowity koszt kredytu gotówkowego,
 • prowizja,
 • ubezpieczenie kredytu gotówkowego.

Przy tym ostatnim warto wiedzieć, że bardzo często banki nie wymagają od klientów wykupowania dodatkowego ubezpieczenia w kredycie gotówkowym. Jednakże jeśli planujemy zaciągnąć zobowiązanie na bardzo dużą kwotę i będziemy je spłacać przez następne długie lata, to wówczas – o ile bank posiada to w ofercie – warto zastanowić się nad wykupem ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków.

Polecamy także skorzystanie z naszego narzędzia jakim jest kalkulator kredytu gotówkowego.

Tagi: kredyt gotówkowypożyczkawniosekraiffeisen

Zaktualizowano: 09.11.2022

Dodano: 27.09.2022

Czy ten artykuł był pomocny?


Ocena / gł.
Top